03 آوریل 2020
آوریل 3, 2020

پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

آوریل 3, 2020 ۰ Comment

پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی : نخبگانی که پس از تحصیل در رشته پزشکی و اخذ مدرک دکتری ، اقدام به تحصیل در دوره تخصصی جراحی عمومی کرده و‌ موفق به دریافت درجه بورد تخصصی جراحی می گردند ، این امکان را پیدا می کنند که در آزمون دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی شرکت کرده و در صورت احراز توانمندی علمی و عملی ، دوره فوق تخصصی خود را شروع نمایند. ( فوق تخصص پلاستیک )

پس از پایان دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی و‌ موفقیت در آزمون های علمی و عملی ، جراحان برتر این رشته مفتخر به دریافت درجه بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی می گردند.فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

به طور کلی یک پزشک دارای بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی توانایی آن را دارد که با اتکا بر علم و توانمندی و کسب تجارب فراوان در دوران جراحی خود ، اقدام به انجام اعمال پیچیده جراحی بر روی نواحی مختلف صورت و سایر اندام های بدن بنماید.

جراحان دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی با تکیه به علم به روز ، مهارت و تجربه خود قادر به انجام موفق ترین عمل های جراحی زیبایی و یا ترمیمی بینی ، پلک ها ، لیفت صورت و گردن و جراحی های زیبایی گوش و‌ همچنین انجام انواع عمل های جراحی زیبایی شکم ، سینه ، باسن و لیفت اندام ها مثل لیفت ران و بازو می باشند.

آگاهی بسیار عمیق از آناتومی نواحی مختلف صورت و مسلط بودن به علم زیبایی شناسی باعث‌ می شود که حتی اعمال زیبایی غیر جراحی همانند تزریق فیلر و بوتاکس نیز بوضوح در دستان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، رضایت مندی حداکثری مراجعین محترم را بدنبال داشته باشد و موجبات آرامش خاطر آن ها را فراهم نماید.
انتخاب بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی :

از راه های مختلفی می توانید بهترین جراح مورد نظر خود را جستجو کنید.

پرس و جو از دوستان و آشنایانی که توسط یک جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی خوب ، جراحی شده اند و از نتیجه عمل خود رضایت دارند و همچنین جستجو در اینترنت ، از مناسب ترین راه های یافتن و انتخاب بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشد.

بطور مثال شما می توانید با جستجو در اینترنت ، لیستی از بهترین پزشکان دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی شهر خود را تهیه نمایید.

امروزه اکثر پزشکان دارای سایت رسمی و صفحات اینستاگرام می باشند ، از این رو شما می توانید جهت آگاهی از تجارب پزشک مورد نظر و نیز مشاهده نمونه کارهای ایشان وارد این صفحات شده و با دقت بیشتری نسبت به انتخاب جراح دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی اقدام نمایید.

همچنین شما می توانید به صورت حضوری به مطب پزشک مورد نظرتان مراجعه کنید و طی جلسه مشاوره آگاهی کاملی نسبت به عمل جراحی مد نظر خود و همچنین اقدامات قبل و بعد از عمل بدست آورید و از نزدیک با جراح خود گفتکو کنید و از فوق تخصص بودن او در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی بطور مستقیم سوال کنید.

راهکارهای فوق می توانند شما را در یافتن یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی معتبر ، مجرب و حاذق یاری دهند.