02 سپتامبر 2020
سپتامبر 2, 2020

جوانسازی پوست

سپتامبر 2, 2020 ۰ Comment

درباره جوانسازی پوست

جوانسازی پوست : پوست از مهم ترین پارامترهایی است که زیبایی چهره به میزان قابل توجهی تحت تاثیر آن قرار دارد ؛ تا جایی که بروز کوچک ترین اخلالی در آن می تواند بر زیبایی صورت تاثیر سوء گذاشته و به کاهش اعتماد به نفس بیانجامد.

افزایش سن ، منجر به کاهش پروتیئن های پوستی ( کلاژن و الاستین ) می شود و این اتفاق ، کاهش خاصیت الاستیسیته ( قوام ) پوست را به دنبال دارد ، لذا افزایش سن به عنوان یکی از بدیهی ترین علل بروز مشکلات پوستی ؛ بخصوص در صورت به شمار می رود که می تواند درخشندگی و شادابی پوست را به چالش کشیده و از طراوت و زیبایی آن بکاهد.

از دیگر عواملی که می توانند زیبایی پوست را تهدید کنند ، می توان به برخی علل محیطی ؛ نظیر کم تحرکی ، رژیم نادرست غذایی ، استعمال دخانیات ، قرارگیری در معرض اشعات مضر و نور مستقیم خورشید و مواردی از این قبیل اشاره نمود.

در حال حاضر با پیشرفت چشمگیری که علم پزشکی و همچنین فناوری های این حوزه داشته اند ، امکان رفع مشکلات پوستی و علائم و نشانه های کهولت سن ؛ از قبیل چین و چروک ، آکنه و کک و مک ، از دست رفتن قوام پوست ، جای زخم ( اسکار ) و غیره از چهره به راحتی میسر گشته است.

جوانسازی پوست

روش های جوانسازی پوست
جوانسازی پوست ؛ به تکنیک و متدهای مختلفی که به رفع چین و چروک ها و خطوط پوستی و همچنین بازیابی جوانی ، شادابی و طروات چهره می انجامند ، اشاره دارد.

از جمله متداول ترین و موثرترین تکنیک های جوانسازی پوست عبارتند از :

لیزر RF فرکشنال
لیزر CO2 فرکشنال
هایفوتراپی
مزوتراپی
میکرودرم
پی آرپی
توجه داشته باشید که انتخاب هر یک از متدهای جوانسازی فوق ؛ بر اساس نیاز فرد تعیین می گردد و باید توسط پزشک متخصص ، صورت پذیرد.

لازم به ذکر است که روش های مذکور ، تنها در صورتی به نتایج قابل قبول و رضایت بخش خواهند انجامید که در کلینیک های معتبر و توسط پزشکان مجرب و ماهر انجام پذیرند.

کلینیک فرهمند بهترین کلینیک پوست و مو در تهران می باشد که با بهره وری از کادری با تجربه و متبحر و استفاده از بهینه ترین راهکارهای جوانسازی پوست ، سعی دارد رویای دستیابی به یک پوسـت سالم و در عین حال زیبا و بدون چین و چروک را تحقق بخشیده و احساسی خوشایند در مراجعین محترم خود ایجاد نماید.