31 مارس 2020
مارس 31, 2020

جراحی بینی فانتزی

مارس 31, 2020 ۰ Comment

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی : از آنجایی که بینی در مرکز صورت قرار دارد ، بیشترین تاثیر را در زیبایی و تناسبات چهره داشته و به همین دلیل امروزه جراحی زیبایی بینی یکی از رایج ترین فعالیت های زیبایی میان اقشار مختلف مردم در هر سن و جنسیتی محسوب می شود. اما عوامل مختلفی در کسب نتیجه مطلوب از جراحی بینی موثر هستند که این عوامل عبارتند از : ( جراح بینی رشت )

میزان مهارت و تجربه جراح بینی
نوع بینی و میزان ضخامت پوست آن
و انتخاب فرم درست و متناسب با سایر اجزای صورت
جراحی بینی فانتزی

انتخاب جراح بینی
هرچه جراح بینی از مهارت بیشتری برخوردار باشد ، نتیجه عمل نیز مطلوب تر و ماندگار تر خواهد شد. به همین دلیل افراد متقاضی جراحی بینی باید در انتخاب جراح بینی خود نهایت دقت را داشته باشند.

نوع بینی
از لحاظ میزان ضخامت پوست ، بینی ها به دو نوع گوشتی و استخوانی تقسیم بندی می شوند. بینی های استخوانی پوست نازکی داشته و بهترین نوع بینی برای عمل هستند اما پوست بینی گوشتی ضخیم بوده و به همین دلیل نمی توان آن را به صورت فانتزی جراحی نمود.

انواع فرم های بینی
جراحی بینی فانتزی : یکی از پرطرفدار ترین مدل های بینی در میان خانم ها ، مدل فانتزی یا همان عروسکی است. در این جراحی بینی کوچک شده و در قسمت پل بینی، قوس و انحنای زیبایی ایجاد خواهد شد. همچنین در بینی فانتزی نوک بینی سربالا خواهد بود به صورتی که فاصله نوک بینی تا لب بین ۱۰۰ تا ۱۰۵ درجه می باشد.

افرادی که قصد انجام جراحی بینی فانتزی را دارند باید به این موضوع توجه داشته باشند که ایجاد مدل فانتزی نیازمند دقت بسیار بالایی بوده و باید انتظار معقولی داشته باشند. در واقع چنانچه بینی بیش از حد کوچک یا سر بالا شود ، امکان بروز مشکلات تنفسی برای بیمار وجود دارد. همچنین ممکن است تناسبات صورت فرد را نیز بهم بریزد.

نکته مهم در رابطه با جراحی بینی فانتزی این است که تنها برای بینی های استخوانی مناسب بوده و امکان ایجاد آن در بینی های گوشتی وجود ندارد. چرا که پوست بینی گوشتی ضخیم بوده و تغییرات ایجاد شده چندان مشخص نخواهد شد.

جراحی بینی طبیعی : در این جراحی هیچ قوسی ایجاد نشده و پل بینی کاملا صاف است. همچنین فاصله نوک بینی تا لب بالا بین ۹۰ تا ۹۵ درجه می باشد.

جراحی بینی نیمه فانتزی : شدت قوس این بینی به اندازه بینی فانتزی نبوده اما پل بینی هم صاف نیست.

هزینه جراحی بینی فانتزی
هزینه این جراحی پس از معاینه توسط جراح بینی در مطب مشخص خواهد شد.