03 آوریل 2020
آوریل 3, 2020

بهترین دکتر تیپ پلاستی

آوریل 3, 2020 ۰ Comment

بهترین دکتر تیپ پلاستی

بهترین دکتر تیپ پلاستی : میل به زیبایی از دیرباز تاکنون در همه افراد فارغ از جنسیت و سن وجود داشته است. امروزه با پیشرفت گسترده ای که در حوزه علوم پزشکی بخصوص در زمینه زیبایی به وجود آمده و با بهره وری از تکنولوژی های مدرن و انجام عمل های زیبایی ، دستیابی به این مهم ؛ محقق شده است. ( متخصص جراحی زیبایی بینی )

تیپ پلاستی از جمله پرطرفدارترین عمل های زیبایی است که در حقیقت نوعی عمل زیبایی بینی محسوب می شود و برای آن دسته از افرادی که از تیغ جراحی ، واهمه دارند روش بسیار مناسبی می باشد.

لازم به ذکر است که عمل تیپ پلاستی بر روی نوک بینی تمرکز دارد و به اصلاح ایرادات موجود در نوک بینی می پردازد.

اما دکتر سید محمد لاجوردی ، بهترین دکتر تیپ پلاستی ، فراتر از این کار را انجام می دهند و علاوه بر ایجاد تغییرات بر روی نوک بینی ، روی بخش های دیگر بینی هم  کار می کنند و نتیجه ای که برای بیماران خود با انجام تیپ پلاستی ، رقم می زنند تقریبا به عمل کامل نزدیک است.

برای کسب اطلاعات جامع تر درباره عمل تیپ پلاستی ، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

تیپ پلاستی چیست ؟

همانطور که پیشتر اشاره شد ، تیپ پلاستی نوعی عمل زیبایی بینی است که بر رفع نقائص نوک بینی متمرکز است.

به طور کلی در این روش ، پزشک متخصص از طریق تعدیل غضروف های نوک بینی تا حدود زیادی پهنی و افتادگی نوک بینی را مرتفع می سازد.

افزون بر این ، تیپ پلاستی افزایش بیش از حد ارتفاع نوک بینی را نیز خنثی می کند و به این ترتیب فرمی زیبا و متناسب به بینی می بخشد.

البته لازم به ذکر است که تمامی این اصلاحات با حفظ مجاری هوایی بینی انجام می گیرند.

مزایای تیپ پلاستی
هزینه عمل تیپ پلاستی ، به مراتب کمتر از جراحی بینی می باشد.
تیپ پلاستی ، دوران نقاهت بسیار کوتاه تری نسبت به جراحی بینی دارد و فرد پس از بازه زمانی کوتاهی قادر به از سرگیری فعالیت های روزمره خود خواهد بود.
از مزایای دیگر تیپ پلاستی این است که با بیحسی موضعی انجام می شود و  برای افرادی که به هر دلیل از بیهوشی می هراسند مفید است.

کاندیدای عمل تیپ پلاستی

توجه داشته باشید که پیش از اقدام به انجام اعمال زیبایی در ابتدا به پزشک متخصص مربوطه مراجعه نموده و پس از مشورت های لازم با ایشان ، اقدام به انجام عمل مورد نظر نمایید.

به طور کلی افراد زیر کاندیدای مناسبی برای انجام عمل تیپ پلاستی می باشند :

افرادی که با غیرقرینگی در نوک بینی خود روبرو هستند یا نوک بینی آن ها کج است.
افرادی که با قوس یا برآمدگی خفیف تا متوسط بر روی پل بینی خود مواجه می باشند.
افرادی که علاقمند به داشتن یک بینی سربالا هستند.
افرادی که قبلا جراحی بینی انجام داده اند ، اما از نتیجه عمل خود ناراضی هستند و تمایل دارند بدون پرداخت هزینه زیاد و قرارگیری مجدد زیر تیغ جراحی ، مشکل بینی خود را برطرف نمایند.

بهترین دکتر تیپ پلاستی ، فردی است که تعداد بالایی از این عمل را انجام داده است.

دکتر لاجوردی ، جزو  پیش غراولان این سبک جراحی هستند و مدت ها است که به علت مزایای زیاد تیپ پلاستی این عمل را انجام می دهند.