16 مه 2019
می 16, 2019

بهترین جراح سرطان سینه

می 16, 2019 ۰ Comment

بهترین جراح سرطان سینه

سرطان سینه ، از شایع ترین بیماری ها در میان بانوان می باشد. به منظور تشخیص و درمان این بیماری مراجعه به بهترین جراح سرطان سینه جهت کمک به درمان سرطان سینه ضروری می باشد. رشد بی رویه سلول های غیر طبیعی در سینه زمینه ساز سرطان سینه خواهد شد.
سرطان سینه به دو گروه خوش خیم و بدخیم تقسیم بندی می شود.
در تومور خوش خیم فرآیند رشد سلول ها در مرحله خاصی متوقف می گردد.
در تومورهای بدخیم سلول ها به سرعت رشد کرده و چنانچه مهار نشوند کل بدن را درگیر می کنند.

دلایل ابتلا به سرطان سینه

عواملی نظیر وراثت ، بلوغ زودرس ، نازایی ، ابتلا به بیماری های خوش خیم سینه ، اولین زایمان در سن ۳۵ سالگی ، قرار گرفتن قفسه سینه در معرض اشعه ایکس ، مصرف بی رویه چربی های حیوانی ، سابقه سرطان سینه در خود فرد ، چاق شدن بعد از دوران یائسگی می توانند احتمال ابتلا به سرطان سینه را افزایش دهند اما به طور قطع به معنای وجود سرطان سینه نمی باشند.

بهترین جراح سرطان سینه

انواع روش های درمان سرطان سینه

دارو درمانی
ماموگرافی
داپلر پستان یا بیوپسی پستان

جراحی سرطان سینه

از مهارت های بهترین متخصص سرطان سینه یافتن بهترین راه جهت درمان سرطان سینه با توجه به شرایط بیمار و بعد از انجام بررسی های لازم می باشد.

یکی از موثرترین روش های درمان سرطان سینه ، جراحی سینه می باشد، البته نوع جراحی و چگونگی انجام جراحی به عوامل مختلفی بستگی دارد که پس از انجام معاینات پزشکی تعیین خواهد شد.
ویژگی های بهترین جراح سرطان سینه

سرطان سینه به دلیل این که اغلب دیر تشخیص داده می شود می تواند مشکلات بسیاری برای بیمار ایجاد نماید. بنابراین انتخاب بهترین جراح سرطان سینه روند درمان را ساده تر و سریع تر می نماید و با تشخیص به موقع نیازی به انجام جراحی نمی باشد.

آگاهی از به روز ترین اطلاعات جهت تشخیص و درمان سرطان سینه
اشراف به روش های درمانی مختلف
ایجاد حس امیدواری و اطمینان در بیمار
ارائه مشاوره به بیمار به منظور اطلاع از مراحل درمان یا جراحی سینه